• Zāļu ledus tēja 100g

Zāļu ledus tēja

Šis augu maisījums lieliski papildinās karstu vasaras dienu, kad vairs nezini kur slēptes no saules stariem. Vai kad vajag attelu no dārza darbu darīšanas.

Lieliskie mežrozīšu augļi dod mums neatkārtojamu devu ar C vitamīnu, kas arī siltā vasaras dienā organismam ir nepieciešama un noder. Karkade, kas jau seno Faraonu laikos tikusi lietota kā atspirdzinošs dzēriens arī līdz mūsdienām ir saglabājusi savas slāpes veldzējošās spējas. Piparmētru lapas veselībā lieto gan atkrēpošanās veicināšanai, gan gremošanas problēmu risināšanai, bet vasarā visvērtīgākā būs to asinsriti uzlabojošā īpašība. Kliņģerītes noderēs strutainiem pušumiem, kakla skalošanai. Tā ir lieliska iekaisumu mazinoša, nierus dziedējoša, organismu stiprinoša, maza puķīte, kas visbiežāk sastopama ceļmalās.

Karstās vasaras dienas ir jāizbauda, mums Latvijā tādu nav daudz. Gan laukos zem ābeles, gan pilsētas parkā vai uz balkona. Malkot ledustēju visur ir kolosāli!

Sastāvs: mežrozīšu augļi, citronu vībotnes lapas, cirtronzāle, karkade, laima ziedi, upeņu lapas, piparmētru lapas, kliņģerītes, zilās malvas ziedi

Tilpums 100g

Ražots Vācijā

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi

Zāļu ledus tēja 100g

  • Ražotājs: Vācija
  • Modelis: 1ZALLED100
  • Pieejamība: Ir veikalā
  • 3.00€


Rekomendējamās preces

Ledus tēja 100g

Ledus tēja 100g

Ledus tēja Šis augu maisījums lieliski papildinās karstu vasaras dienu, kad vairs nezini k..

3.00€aaaaa

Bronhiālā tēja 50g

Bronhiālā tēja 50g

Bronhiālā tēja Šī brīnišķīgā tēja būs lieliska saaukstēšanās gadījuma. Derēs arī pie sajūt..

3.00€aaaaa

Tagi: Tējas